Зовнішній вигляд транспортного засобу, безумовно, важливий, але слід також уважно ставитися до обслуговування внутрішніх частин автомобіля, наприклад гальм.
Ефект гальмування в кінцевому підсумку визначається гальмівними колодками, тому підтримка гальмівних колодок у хорошому стані є найбільш прямим методом обслуговування гальмівної системи. Гальмівні колодки та гальмівні диски мають термін служби, і їх необхідно замінити, коли вони зношені до певного ступеня.
2. Чистка панелі приладів
Дуже важливою частиною салону автомобіля є панель приладів. Через складну конструкцію складно чистити різні комутаційні інструменти, тому багато людей часто не звертають на нього уваги.
Панель приладів важко чистити через її складну конструкцію і багато кутів. Невелика увага до панелі приладів покаже, що є дуже мало деталей, які можна очистити лише ганчіркою та губкою, а деякі ділянки канави потрібно очистити «спеціальними засобами». Його чистота безпосередньо вплине на зорове сприйняття пасажиром загального ефекту внутрішнього середовища автомобіля.
3. Чистка килимів
Найчастіше з килимами стикаються автовласники. Те, що килими легко брудняться, як з ними боротися?
Не можна повністю замочувати та мити килим у воді, з одного боку, це порушить склеювання різних матеріалів всередині килима, з іншого боку, це змусить килим довго не висихати, впливаючи на ефект використання, викликаючи вологість в автомобілі.
Найбрудніша річ в машині – це килим. Якщо ви використовуєте для пилососу пилосос із щітковою насадкою, ви можете зробити брудний килим менш брудним. Для більш брудних килимів можна використовувати тільки спеціальні миючі засоби.
Як правило, два вищезазначені завдання видалення пилу виконуються перед використанням мийного засобу, потім розпорошують відповідну кількість мийного засобу, промивають його щіткою та, нарешті, використовують чисту тканину, щоб увібрати надлишки мийного засобу, щоб вимитий килим був чистим і чистим. м'який, як раніше.